Informácie o nás

Ak hľadáte vhodné miesto na oddych, alebo relaxáciu, máte radi prírodu ale aj náležitú úroveň ubytovania - ste na správnom mieste.

Chalupa na okraji obce Huty (okres Liptovský Mikuláš) je v tichom prostredí. Parkovanie Vášho auta je možné priamo pri chalupe, v zimnom období sú nutné snehové reťaze. Môžete použiť aj autobusovú dopravu, autobusová zastávka je 200m od chalupy. Pobyt Vám spréjemní záhradné posedenie s ohniskom. Kúrenie je zabezpečené elektrickými konvektormi, teplovzdušným krbom, kuchynskou pieckou či krbovými kachľami. Obchod je vo vzdialenosti 45Om a reštaurácia 6km.

V celom objekte je ZAKÁZANÉ FAJČIŤ!

Rozloženie izieb a vybavenosť

Izby: 1x2, 2x3, 1x 2+1

Na prízemí je 2 lôžková izba s prístelkom, spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom, televízorom so satelitom, video, rádio, kuchyňa (elektrický sporák, elektrická rúra, chladnička, mikrovlnná rúra a rýchlovarná kanvica), rozťahovacia sedačka, pec na pevné palivo, kúpelňa so sprchovacím kútom a WC, samostatné WC s umývadlom.

Na poschodí je 2 lôžková izba, dve 3 lôžkové izby, kúpelňa so sprchovacím kútom, samostatné WC s umývadlom.

V areáli je parkovisko, záhradný altánok, ohnisko, priestor pre umiestnenie psa (psov).

História CHALUPY

Chalupa je postavená na mieste pôvodnej drevenice, ktorá bola na mieste niekdajšej sklárskej huty. Stavba bola dokončená v roku 2008. Okolie ako aj vybavenie chalupy neustále zdokonaľujeme.

Naši užívatelia

Vybavenie chalupy ako aj poloha predurčuje chalupu na pobyt rodinám, milovníkom prírody ako aj každého, kto hľadá nerušený oddych. Koterec pri chalupe umožňuje pobyt aj so psíkom.

Kontakt

Ján Šimánek

lukas.simanek@gmail.com

Dlhá nad Oravou č. 222
027 55 Dlhá nad Oravou
okr. Dolný Kubín

+421 911 237 191
+421 910 787 300
+421 911 078 505

Vyhľadávanie

(c) 2009 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode